• Dzieci z OP w zacnym gronie SKO-wiczów

W naszej szkole od przeszło 20 lat nowi członkowie SKO przyjmowani są do SKO-wej rodzinki w bardzo uroczysty sposób. Jest to ważna uroczystość, która zwykle – dla uczniów klasy I - odbywała się wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Od pewnego czasu w szeregi SKO wstępują również dzieci z OP. I dla nich też przygotowywana jest uroczystość, ale w kameralnym gronie. W tym roku miała ona miejsce 20 kwietnia. W uroczystości wzięli udział: dzieci z OP, wychowawczyni oraz opiekunka SKO.

Po powitaniu i krótkiej pogadance dzieci złożyły przyrzeczenie, powtarzając za opiekunką SKO słowa:

My, dzieci

z Oddziału Przedszkolnego

uroczyście przyrzekamy,

że do Szkolnej Kasy Oszczędzania przystępujemy

i oszczędzać systematycznie będziemy.

W programie SKO uczestniczyć będziemy aktywnie,

a z porad Lokatki i Hatetepesa

korzystać od dziś usilnie !

Nowi SKO-wicze z tej okazji otrzymali pamiątkowe SKO-we koszulki, książeczki SKO, dwie koperty z PKO z ważnymi informacjami, książki z SKO-wej serii oraz słodycze.

Po części oficjalnej wychowawczyni – Karolina Gielniewska – Janusz, przeprowadziła z dziećmi tematyczne zajęcia, podczas których rozmawiali na temat rozpoczęcia przygody z oszczędzaniem i programem SKO.

Była to chwila pełna wrażeń i miłych niespodzianek. Wychowawczyni i opiekunka SKO mają nadzieję, że na długo zapisze się w ich pamięci jako ten jeden z ważniejszych, radosnych i szczęśliwych dni w szkole.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałowie informuję,

że uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 odbędzie się w dniu 24 czerwca 2022 r (piątek),

o godz.:

- 8.30 klasy IV - VIII,

- 9.30 klasy I - III,

- 9.00 oddziały przedszkolne.

Dyrektor szkoły mgr Dorota Pysiak.